Side Villalarında Tatil

DSC3726 300x200 Side Villalarında Tatil

Akdeniz Bölgesi’nin ünlü tatil beldeleri arasında yer alan Side, her yıl binlerce misafire eşsiz bir tatil sunmaktadır. Side’ye tatile gelen misafirler otel, motel ve Side kiralık villa da konaklamaktadır. Dört mevsim tatil yapılabilen tatil beldesi bir antik kenttir ve çeşitli uygarlıkların izlerini taşımaktadır. M.Ö. 6. Yüzyılda kurulmuş ve Lidya, Pers, Roma, Selçuklu, Osmanlı devletleri toprakları arasında yer almıştır.

Eşsiz doğası ve denizi ile tatilcilere deniz ve doğa tatili sunmaktadır. Side de dinlence ve eğlence bir arada yaşanmaktadır. Emlak kiralama şirketleri tarafından hazırlanan Side kiralık villaları aylık, günlük, haftalık, uzun süreli ve dayalı döşeli olarak kiralanmaktadır. Deniz manzaralı, denize sıfır, doğa içinde, tatil beldesi merkezinde, merkezden uzak gibi kiralık villa seçenekleri sunulmaktadır.

Side kiralık villa tatili yapılan misafirler özgür bir tatil yaşamaktadır. Zamanlarını istedikleri gibi kullanmakta, özgür bir tatil yaşamaktadır. Villa içerisinde tüm dekorasyon eşyaları bulunmakta, balkon, teras, bahçe, barbekü keyfi yaşanmaktadır. Yatak odalarında temiz ve konforlu yataklar, salonda klima, tv, modern oturma grupları yer almaktadır. Ev ortamı sıcaklığında, özgür bir tatil yapmak isteyen misafirlerin tercihi olan villa kiralama hizmeti kiralık villam web sitesi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Side kiralık villa misafirleri Manavgat’a 8 km. uzaklıkta bulunan tatil beldesinde denize girmekte, su sporları yapmaktadır. Yamaç paraşütü, doğa yürüyüşü, doğa bisikleti, tekne turu, kültür gezileri yapılacak aktiviteler arasında yer almaktadır.

Side’de kurulan uygarlıklara ait, yapılan kazılarla ortaya çıkan eserlerin sergilendiği Side Müzesi, Antik tiyatro görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Manavgat şelalesi, Titreyen Göl, Sorgun Ormanı doğal güzellikler arasında olup görülmeye değer yerlerdir.

Side kiralık villa misafirleri tatil bittiğinde eğlenmiş ve dinlenmiş olarak ve tekrar gelmek üzere villadan ayrılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>