Side Kiralık Villa

 

side 300x204 Side Kiralık Villa

Side Kiralık Villa Akdeniz’in en güzel tatil beldeleri arasında yer alan Side Antalya Manavgat ilçesine bağlıdır ve eski bir antik kent olan Side M.Ö. 7. Yüzyılda kurulmuştur. Tarihi yapıları, doğal güzellikleri, eşsiz denizi ve kumsalları ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Side tatili için buraya gelen misafirler otel, motel, Side kiralık yazlık villa, Side kiralık yazlık evlerde konaklamakta ve dolu dolu bir tatil yaşamaktadır.

Side’de gezilecek yerler arasında Side antik kenti, Apollan Tapınağı, Side Müzesi, Antik tiyatro, Köprülü kanyon, Aspendos Köprüsü yer almaktadır. Side de tatil yapan misafirler Side halk plajı, Sorgun plajı, Titreyen Göl Plajı, Kumköy plajında güneşlenmekte, denize girmekte, su sporları yapmaktadır.

Side kiralık villaları emlak ve turizm şirketleri tarafından Side’nin en güzel konumlarında hazırlanmaktadır. Deniz manzaralı, orman manzaralı, denize sıfır, Side merkezinde, merkezden uzak villalar sunulmaktadır. Balayı çiftleri, geniş aile, çekirdek aile, mutaasıp aile, arkadaş grupları ihtiyaçlarına uygun bir ve birden fazla yatak odasına sahip villalar bulunmaktadır.

villa laguna kalkan 1 300x200 Side Kiralık Villa

Dayalı döşeli olarak kiralanan Side villalarının içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları, beyaz eşyalar, tv, dvd, internet bağlantısı bulunmaktadır. Misafirler zevk ve ihtiyaçlarına uygun kiralık yazlık villa seçimini internet üzerinden yapabilmekte ve rezervasyonunu gerçekleştirmektedir. Temiz bir şekilde teslim edilen Side kiralık yazlık villada kullanılan elektrik, su, gaz gibi giderler için ek bir ücret talep edilmemektedir. Side kiralık yazlık villa bahçesinde özel yüzme havuzu veya ortak yüzme havuzu yer almaktadır. Bahçe ve havuz temizliği günde bir kez, kiralık villa temizliği ise haftada bir gün görevliler tarafından yapılmaktadır.

Villa misafirleri ev ortamı sıcaklığında özgür bir tatil yapmaktadır. Doğa yürüyüşü, jip safari, kültür turları, mavi yolculuk, foto safari, rafting Side’de yapılan aktiviteler arasındadır.

Antalya’nın gözde tatil beldeleri arasında yer alan Side, M.Ö. 7 yüzyılda kurulmuş eski bir antik kenttir. Pırıl pırıl denizi, tertemiz kumsalları, sıcak iklimi ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin tatil için tercih ettiği beldedir. Side’ye tatile gelen misafirler konaklama sıkıntısı yaşamamakta ve otel, motel, kiralık yazlık villa, Side kiralık yazlık evlerde konaklamaktadır.

Side tatilinde yazlık villa, yazlık evde konaklama yapan misafirler ev ortamı sıcaklığında eşsiz bir tatil yaşamaktadır. Emlak ve turizm şirketleri tarafından hazırlanan yazlık evler dayalı döşeli olarak kiralanmaktadır. Side kiralık yazlık villa, Side kiralık yazlık rezervasyonu emlak ve turizm şirketlerine giderek veya internette yer alan yazlıkvillam web sitesinden yapılabilmektedir.

Side tatili dolu dolu yaşanmaktadır ve sayısız aktivite yapılmakta, heyecanlı, dinlenceli, eğlenceli eşsiz bir tatil yaşanmaktadır. Kiralık yazlık villa misafirleri istedikleri zaman Side’nin plajlarında güneşlenmekte, denize girmekte istedikleri zaman kiralık yazlıkların bahçesinde yer alan özel veya ortak yüzme havuzunu kullanmaktadır. Su sporları, doğa yürüyüşü, kültür turları,tekne ile ada ve koy gezileri, foto safari, jip safari Side tatilinde yapılan aktivitelerden bazılarıdır.

Side kiralık yazlık villaları temiz bir şekilde misafirlere teslim edilmektedir. Elektrik, su, gaz gibi giderler için ek bir ücret talep edilmemektedir. Kalınacak gün sayısı misafirler tarafından belirlenmekte ve aylık, günlük, haftalık, birkaç haftalık, sezonluk kiralanabilmektedir.

Side kiralık yazlık villa, kiralık yazlık ev içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları, beyaz eşyalar yer almaktadır. Side’nin en güzel konumlarında denize sıfır, deniz manzaralı, orman manzaralı, Side merkezinde, merkezden uzak yazlık evler sunulmaktadır. Misafirler zevk ve ihtiyaçlarına cevap veren yazlık evleri kiralamaktadır. Müstakil villa, apartman dairesi, ikiz villa tipleri vardır. Arkadaş grupları, çekirdek aile, geniş aile, balayı çiftleri, mutaasıp aileler için farklı özelliklerde, farklı yatak odası sayısına sahip yazlıklar bulunmaktadır. Misafirler özgür bir tatil yaşamaktad

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>