Fethiye Villa Kiralama

Anemon Photos 14 300x225 Fethiye Villa Kiralama

Günümüzde beş yıldızlı otel konforunda özgür bir tatil yapmak isteyenler yeni tatil trendini benimseyerek villa kiralamakta ve kiralık villada tatil yapmaktadır. Akdeniz ve Ege bölgesinin en güzel tatil beldelerinde emlak ve turizm şirketleri tarafından villa kiralama hizmeti verilmektedir. Muğla Fethiye dünyaca ünlü bir tatil beldesidir ve burada da Fethiye kiralık yazlık villa hizmeti verilmektedir.

Fethiye kiralık villa hizmeti emlak ve turizm şirketi ofislerinden ve şirketlerin internet üzerinde bulunan web sayfalarından rezervasyon yaptırılmakta ve tatil başladığında villa teslim edilmektedir. Fethiye’nin en güzel konumlarında yer alan kiralık villalar deniz manzaralı, orman manzaralı, kuşbakışı Fethiye manzaralı gibi özelliklerdedir.

Fethiye kiralık yazlık villa içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları yer almakta, dayalı döşeli ve temiz olarak misafirlere teslim edilmektedir. Misafirler istediği gün sayısı kadar kiralamaktadır. Elektrik, su gibi giderler için ekt bir ücret talep edilmemektedir. Haftada bir gün villa temizlik hizmeti, günde bir kez bahçe ve havuz bakım ve temizlik hizmeti verilmektedir.

Kiralık villa misafirleri özgür bir tatil yaşamakta, istedikleri zaman uyanmakta, istedikleri zaman kahvaltı ve yemek ihtiyaçlarını gidermekte, istedikleri zaman villa havuzunda serinlemektedir. Fethiye tatil beldesinde gezip dolaşmakta, eğlence merkezlerinde doyasıya eğlenmekte, Ölüdeniz, Çalış plajlarında güneşlenmekte ve pırıl pırıl, tertemiz denizde serinlemektedir.

Yamaç paraşütü, dalış ve su altı sporları, tekne ile koy ve ada gezintileri, kültür turları, foto safari, jip safari Fethiye’de yapılan aktiviteler arasında yer almaktadır. Fethiye kiralık villa misafirleri eşsiz ve özgür bir tatil yaşamakta, dinlenmiş ve eğlenmiş olarak villadan ayrılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>