Datça Kiralık Villa

SDC10096 300x225 Datça Kiralık Villa

Dünyaca ünlü tatil beldesi Datça Akdeniz ve Ege’nin ortasında yer almaktadır. Muğla iline bağlı olan Datça Yarımadası’nda yaşam M.Ö. 2000’li yıllarda başlamıştır. Dor, Roma, Pers, Atina uygarlakları kurulmuştur.

Datça’nın bol oksijeni dünyada ilk üçüncü sırayı almasına neden olmuştur ve dünyanın dört bir yanından turist akınına uğramaktadır. Tarihi güzelliği, Akdeniz güneşi, Ege iklimi ile büyülemektedir. Mavi bayraklı plajları, antik kenti kenti, bal, badem ve balığı ile meşhurdur.

Datça’ya tatile gelen misafirler otel, motel, yazlık ev, kiralık villada konaklamaktadır. Kiralık yazlık villalar istenen süre kadar kiralanmaktadır ve dayalı döşelidir. Sessiz, sakin, dingin bir tatil yeridir. Misafirler Datça’da farklı bir tatil yaşamaktadır. Birbirine saygılı ve sevgi dolu ve doğaya duyarlı insanlar, temiz bir doğa, bakımlı sokaklar,  ilefarklı bir dünyadır adeta.

Datça plajları Perili köşk plajı, Taşlık Plajı, Kumluk Plajı, Datça Plajı, Azganlı Plajı, Ovadüzü plajlarıdır ve 15 kilometredir. Datça’da tatil yapan misafirler denize girmekte, güneşlenmekte, doğal koyları ve bükleri gezmektedir. Eldeğmemiş büyüleyici Datça koy ve bükleri arasında Damlacık Koyu, Kargı Koyu, Kızılağaç Koyu, Bencik Koyu, İskandil Koyu, Hayıtbükü, Palamutbükü, Ovabükü vardır. Datça misafirleri Knidos antik kentinide gezmektedir. Doğa yürüyüşü, plaj voleybolu, bisiklete binme, su sporları yapılan aktiviteler arasında bulunmaktadır.

Datça’da sanatsal etkinlikler yapılmakta, Datça Altın Badem Sinema ve Kültür Festivali, oyuncak ve çocuk şenliği, uçurtma şenliği, düzenlenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>