Burhaniye Kiralık Villa

 

Ege Bölgesinin şirin tatil beldesi Burhaniye temiz denizi, uzun kumsalları, sakin ve dinlendirici bir tatil beldesi olması nedeniyle tatil için seçilen beldeler arasında bulunmaktadır. Burhaniye’de Akdeniz ve Ege iklimi hüküm sürmekte ve sıcak yaz mevsimleri yaşanmaktadır. Bursa, İstanbul, Çanakkale gibi şehirlere yakın mesafede olması nedeniyle de büyük şehirlerin yorucu yaşantısının dışına çıkmak isteyen misafirler tarafından da tercih edilmektedir. Burhaniye’ye tatile gelen misafirler Burhaniye otel, motel ve Burhaniye kiralık villalarında konaklamaktadır.

Burhaniye’ye ulaşım havayolu ve karayolu ile sağlanmaktadır. Burhaniye İstanbul’a Çanakkale üzerinden 464 kilometre, Bursa üzerinden ise 486 kilometredir. Ankaraya 623 kilometre, Balıkesir’e ise 94 kilometre uzaklıktadır. Burhaniye’de kiralık yazlık villada tatil yapmak isteyen misafirler  emlak ve turizm şirketlerinin web sayfaları üzerinden kiralık villa seçimi ve rezervasyonu yapmaktadır. Yazlık villalar dayalı döşeli olarak kiralanmaktadır. Kiralık villa içerisinde beyaz eşyalar ve tüm ev dekorasyon eşyaları mevcuttur.

Burhaniye kiralık yazlık villa da beş yıldızlı otel konforunda, ev ortamı sıcaklığında özgür bir tatil yaşanmaktadır. Bahçe içinde müstakil villa, ikiz villa seçenekleri sunulmaktadır.  Burhaniye merkezde, deniz kenarında, deniz manzaralı, merkezden uzak villalar mevcuttur ve kiralık yazlık villalar Burhaniye’nin en güzel konumunda yer almaktadır. Villa içerisinde salon, yatak odaları, mutfak, banyo ve wc yer almaktadır. Yüzme havuzlu villalar da bulunmaktadır. Web sayfası üzerinden fotoğrafları görülerek ve bilgileri incelenerek ihtiyaca ve zevke göre seçilen villa misafirlere temiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Burhaniye Öğretmenler mahallesi, İskele mahallesi, Ören mahallesi, Pelit Köy Burhaniye’de denize girilecek plajları olan yerler arasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>